Сім'я - простір без насильства

2023-12-08

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів без насильства" бібліотекарі філії провели для учнів ліцею нових технологій навчання захід "Сім'я - простір без насильства", на який запросили начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Оксану Білоброву. Розповідь бібліотекаря з наведенням статистичних даних про випадки насильства дала зрозуміти всім присутнім, наскільки проблема є актуальною та важливою. Учні були надзвичайно активними в обговоренні даної теми. Гостя заходу детально розповіла про норми законодавства щодо особистої недоторканості та особливу увагу звернула на допустимі межі самооборони і як вірно діяти, коли ви стали випадковими свідками насильницьких дій. Зустріч стала цікавим та корисним діалогом як для учнів, так і для представниці правоохоронних органів. На згадку про зустріч пані Оксана подарувала всім присутнім символічні ґудзики.